O NAS

O NAS

Na rynku firm, które oferują spływy kajakowe, działamy już kilka ładnych lat. Zaczynaliśmy jako amatorzy, ważna była wielka radość spływania polskimi rzekami, a nie tylko wyrwanie się z domu, zapomnienie o problemach w pracy. Zainteresowanie tą formą aktywnego wypoczynku rośnie z sezonu na sezon i trudno się temu zjawisku dziwić. Na kajaku zaczynają buzować endorfiny, można się błyskawicznie zrelaksować. Dreszczyk emocji, adrenalina, to tłumaczy dlaczego postanowiliśmy zająć się kajakarstwem.

Tak zaczęła się nasza przygoda i pasja, którą pragniemy podzielić się z innymi. Naszym celem jest promowanie aktywnego wypoczynku, umożliwienie  przeżycia prawdziwej przygody, poznania piękna polskiej przyrody, fauny i flory polskich rzek. A to wszystko bez ponoszenia wielkich nakładów finansowych, bez konieczności wyjeżdżania z kraju.

W ramach naszego rozwoju postawiliśmy nie tylko na kajaki rekreacyjne, ale też  na spływy szkoleniowe, naukę i zdobywanie certyfikatu instruktora. Wreszcie pojawiła się chęć spróbowania spływów na staroindiańskich kanu. Zaczęliśmy też organizować trekking w wąwozach lessowych w Kazimierskim Parku Krajobrazowym, a także szkolenia survivalowe dla tych, którzy marzą choćby o chwilowej ucieczce od cywilizacji i przeżyciu pięknych chwil w zgodzie z prawami dzikiej natury. To wszystko złożyło się na obecną ofertę NAKANU.

Działamy na terenie województwa lubelskiego, zainwestowaliśmy w nowoczesny i bezpieczny sprzęt renomowanych firm, mamy wykwalifikowaną kadrę, instruktorów i ratowników wodnych. Posiadamy certyfikat „Firmy Dobrych Kajakarzy”. Wciąż rozwijamy zakres oferowanych turystom usług, inwestujemy w coraz to nowe wyposażenie. Jesteśmy firmą solidną, otwartą i skupioną na klientach.

Ale też sami  jesteśmy fanami sportów wodnych i pasjonatami polskiej przyrody, z którymi warto spędzić wolny czas, odkryć nieznane i poczuć prawdziwą adrenalinę.

NASZ TEAM

Radek_01

Radek Łysiak

Bartek_02-zmniejszone

Bartek Kalita

Posiadamy renomowany certyfikat Firma Dobrych Kajakarzy, świadczący o wysokich kompetencjach naszej załogi. W zespołach takich firm muszą pracować osoby zweryfikowane co najmniej na trzecim poziomie Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych.

Przywiązujemy ogromną wagę do jakości i wysokiego poziomu usług, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa uczestników spływów kajakowych.