grupy SZKOLNE I STUDENCKIE

Zachęcamy do zorganizowania swoim uczniom oryginalnej wycieczki – spływu kajakowego na Wieprzu. To dobry pomysł na spędzenie z dzieciakami czasu na świeżym powietrzu, na łonie natury.

Zapewniamy nie tylko specjalistyczny sprzęt oraz transport kajaków i uczestników na miejsce rozpoczęcia i zakończenia spływu, ale także profesjonalną kadrę, dbającą o bezpieczeństwo na wodzie. Spływy prowadzą doświadczeni instruktorzy i ratownicy WOPR, na sprawdzonym i bezpiecznym sprzęcie wodnym. Nasza baza kajakowa znajduje się w Kośminie, gdzie też na zakończenie wyprawy można rozpalić ognisko, odpocząć i podzielić się opowieściami z trasy.

Oczywiście nauczyciele i opiekunowie płyną za darmo, a dla grup szkolnych obowiązują zniżki. W celu ustalenia terminu spływu i płatności za zorganizowanie wyprawy, należy jedynie skontaktować się z biurem NAKANU, w celu ustalenia szczegółów. Wszystkim się zajmiemy.

Oprócz spływów organizujemy także ciekawe zajęcia edukacyjne w Kazimierskim Parku Krajobrazowym – w Parchatce k/Kazimierza Dolnego, przy stoku narciarskim. Polecamy zajęcia integracyjne dla uczniów – team building, wąwozowe manewry, marsz na orientację. Zajęcia, które prowadzimy, a są wśród nas zawodowi nauczyciele, są zgodne z celami zawartymi w programach nauczania przyrody, geografii i biologii.