grupy INDYWIDUALNE

Organizujemy indywidualne spływy, jedno lub dwudniowe, na kajakach i kanu. Pływamy na Wiśle i Wieprzu. Trasa spływu jest wyznaczana indywidualnie, w zależności od potrzeb i predyspozycji uczestników. Istnieje opcja odbycia spływu szkoleniowego, dla prawdziwych podróżników także z elementami survivalu, na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

Wypożyczamy sprzęt renomowanych firm (kajaki jedno i dwuosobowe oraz trzyosobowe kanu) wraz z osprzętem (kamizelki asekuracyjne i ratunkowe, wodoszczelne worki). Zapewniamy transport kajaków i uczestników spływu na miejsce rozpoczęcia i zakończenia spływu. Nasza baza kajakowa znajduje się w Kośminie, gdzie też istnieje możliwość na koniec zorganizowania ogniska, grilla.

Jeśli lubisz aktywny wypoczynek, i lubisz wodę, wystarczy skontaktować się z nami, aby obgadać szczegóły, zastanów się, ile potrzebujesz kajaków bądź kanu, ustal z nami datę spływu i powiosłuj z NAKANU.

Tym, którzy wolą stąpać po twardej ziemi, proponujemy trekking, czyli piesze wędrówki w wąwozach lessowych, z których słynie Kazimierski Park Krajobrazowy.